Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1175 (5760733)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 318 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Бойко Інна Миколаївна
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня. Звертаюсь все з однієї причини (яку вже не раз просили вирішити)- відсутність нормальних дитячих майданчиків за нашою адресою. Біля нашого будинку розташовані 2 дитячі майданчики, якщо це так можна назвати, тому що хоч трохи на дит майданчик схожий тільки один. на одному майданчику вже десь більше 2-х років не завозять навіть пісок, освітлення відсутнє, огородженням та деяким займалися ще років 5 тому назад самі жителі будинку, На подвір’ї є ще один майданчик, але це тяжко назвати майданчиком, так як окрім 2 лавок та жахливої поламаної гойдалки там нічого немає. на даний час там можне частіше побачити не матусь з дітьми, а молодь з алкоголем.
Дивлячись на те, що всі майданчики радянського зразка - позносили, а на їх місці зосталися тільки лавки, я задаюсь питанням : ”ДЕ ГУЛЯТИ ДІТЯМ”?
Нещодавно балчла пост на Фейсбук, що до реконструкцій дит майданчиків на Троєщині, і чомусь жодного майданчика в нашій окрузі не побачила, неначе тут і не потрібно.
Мешканці не одноразово зверталися з проханням полагодити майданчики, а також освытити один з них( доречі відписувались що робота виконана, але нічого ніхто не робив), та у відповідь тільки ігнорування. Кажуть немає коштів. Чому тоді на сквери , та майданчики які ще навіть не встигли постаріти - кошти є, а на наш будинок чисто”0”?
Фото прикладу.