Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2454 (5760767)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Перебудова квартир, балконів, дверей, горищ та підвалів;
Відповідальний:ЖЕД - 318 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Бойко Інна Миколаївна
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Ми, усі мешканці першого парадного багатоповерхового будинку № 15/46 по вул.Лаврухіна потерпаємо від щоденного понаднормованого шуму.. Упродовж двох тижнів ми усі разом почували себе, немов у камері тортур від того, що на 13-ому поверсі у кв 65 застосовували перфоратори чи відбіні молотки для руйнаціії залізобетонних стін. Вібрація стін та постійний гуркіт, по-перше, негативно впливали на самопочуття та спокої мешканців, по-друге, породжували побоювання щодо можливого впливу на руйнацію цілосної проектно-будівельної конструкції будинку з можливими непередбачуваними наслідками.
Виникає питання: чи погоджують власники квартир здійснюване ними перепланування із руйнацією стін своїх помешкань, які взаємопов’язані із сусідніми по вертикалі та горизонталі? І хто відповідатиме за те, що (не дай, Боже!) одного разу станеться у парадному якась аварія чи катастрофа, яких у столиці та передмісті було вже чимало, адже кожен здійснює ремонт на власний розсуд, навіть не погоджуючи ці питання із власниками інших квартир. Завіз ремонтно-будівельну бригаду, яка замість застосування при тому новітніх безшумних та ефективних технологій (наприклад, алмазорізання), нехтуючи спокоєм сусідів, здійснює демонтаж стін чи їхніх частин відбійними молотками та кувалдами. Переплановуються навіть частини будинку загального користування (балкони), де влаштовуються окремими власниками квартир підсобні приміщення, замість вікон, робляться нові пройми для дверей і т.д. А потім спускають униз сміття ліфтами, перевантажуючи та ламаючи їх, і вивозять КАМАЗами будівельне сміття та розкидають його уздовж доріг довкола Києва, як наприклад, у Броварському районі від Троєщини, через Погреби, Зазим’я у бік Пухівки і т.д. Скрізь, куди не кинеш оком, захаращено сміттям.. А ми говормо про чистоту узбіччя та екологію. І контролю за цим - ніякого.
Отже, основне нагальне питання: чи погоджене перепланування кв. 65 із компетентними на це органами управління, і чи це не дає підстав для мешканців з виникнення у них побоювань щодо можливої часткової руйнації будинку, оскільки це не поодинокий факт у нашому парадному і тріщини на стиках панелей уже наявні. Ремонт у квартирі триває і невідомо на скільки іще часу. Наші нерви вже «лоскочуть» електродрелями. Прошу розібратися і надати відповідь.
Докладаю до інформації декілька фото із вивозу обсягів та склад будівельного сміття після руйнації стін у кв. 65.