Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2480 (5760863)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

ЗАЯВА ПРО ВЧИНЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ

Десятого січня 2020 року я зробив запит на інформацію директору Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Бінді Вячеславу Євгеновичу шляхом надсилання електронного листа на спеціальну запропоновану електронну скриньку для звернень info@kte.kmda.gov.ua, на офіційному веб сайті цього підприємства за адресою https://kte.kmda.gov.ua/kontakt/ у мережі інтернет.
Згідно пункту 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації»: «Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.»
Термін у 5 робочих днів сплинув 16.01.2020 року. Досі жодної відповіді з наданням інформації я не отримав. Це є порушення моїх прав та законних інтересів.
Згідно статті 212-3 КУАП: «Порушення Закону України ”Про доступ до публічної інформації”, а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
Таким чином, дії та бездіяльність відповідальних співробітників Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та, зокрема, його директора Бінда Вячеслава Євгеновича, мають ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Прошу:
1. Провести перевірку зазначених у даній скарзі обставин стосовно правопорушень вищезазначеними особами;
2. У разі виявлення дій та бездіяльності вищезазначеними особами, що мають ознаки адміністративного правопорушення передбачених ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – притягнути їх до відповідальності;
3. Згідно ст. ст. 18, 19 Закону України «Про звернення громадян»:
- письмово повідомити мене у встановленому законом порядку та строк про розгляд моєї заяви та вжиті заходи;
- забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв’язку із заявою рішень.

Додатки:
1. Запит на інформацію, який міститься в обліковому записі моєї електронної скриньки (фото екрану);
2. Фото екрану автоматичної відповіді цього підприємства.