Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-1353 (5760876)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Порушення правил виконання (ор-ції) будівельних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю [Кузьменко Володимир Володимирович], виконавець: Попович Оксана Миколаївна
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Пише вам мешканка ЖК ”Столетов”, що знаходиться за адресою вул.Столєтова 56.
Поруч з нашим ЖК знаходиться закинуте будівніцтво ЖК ”RichHouse” (вул. Столетова, 50, 50а, 52) того самого відомого забудовника Войцеховського.
Підйомний поворотний стрілковий кран висотою десятки метрів, що знаходиться на його території (яка не охороняється і виглядає закинутою)вже не перший раз крутить вітром на різні сторони навколо своєї осі!!! ТАК ТАК Я НЕ ЖАРТУЮ - крутить вітром на 360*, при сильному вітрі видно що сама башня і стріла розгойдуються - а саме над дитячим майданчиком (де кожного дня приходять з дітками мами, а особливо багато людей на вихідних) та над дахом нашого будинку - над житловим комплексом.
Дуже моторошне видовище - особисто мені страшно з дітьми вийти на майданчик.
Як мені відомо такі споруди мають проходити СТО час від часу, але тут його ніхто не контролює.
Достатньо випасти одному гвинту - і вся конструкція має всі шанси розлетітися і впасти людям на голову.
В зоні ризику - ДІТИ!
Також уточнюю, що мешканці будинку звертались до самого забудовника - реакції ніякої не отримали.
Прошу місто втрутитись в дане питання - а саме: забрати з території цей підйомний кран або утилізувати його.