Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-439 (5760968)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Паркування авто на зеленій зоні прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 209 [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Покрова Р.А.
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Мешканцями будинку на Мишуги, 9 (14,16 поверхи) була засипана земельна зона для паркування автомобілів під 4 авто.

Прошу провести відновлення благоустрою після засипання земельної зони для паркування своїх автомобілів на прибудинковій території біля будинку 9 по вулиці Мишуги в Дарницькому районі м. Києва.

Звернення прошу надіслати до Київзеленбуду та Благоустрою!