Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-917 (5760970)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Пархоменко Олена Юріївна
Дата контролю:6 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звернення в Центр Організації Дорожнього Руху.
На просп Палладіна в районі перехрестя з вул Стеценка при русі в бік станції Академмістечко штучно обмежений рух прямо по двох смугах, що створює аварйні ситуацій та ДТП на вказаному перехресті.
По-перше, транспорт, що прямує з боку Пуші Водиці по чотирьох смугах руху, вимушений втискатись на вказаному перехресті у дві смуги, що прихводить до заторів та зіткнень при зміні смуги на короткій дистанції.
По-друге, траспорт, що прямує з вул Стеценка і повертає на просп Палладіна (поворот на 90 градусів), при повній відсутності розмітки на вул Стеценка вимушений з чотирьох смуг втискатись у дві на дистанції 50 метрів, що є причиною частих ДТП саме на цьому перехресті.
По-третє, переважна більшість транспорту прямує в бік Академмістечка і не повертає в бік вул Стеценка, тому смуги 3 та 4 залишаються вільними, тоді як смуги 1 та 2 постійно перевантажені.
Прошу негайно переглянути дорожню розмітку на вказаному перехресті і дозволити рух транспорту по 3 смузі прямо в бік Академмістечка. Це значно спростить рух на вказаному перехресті та зменшить кількість заторів та ДТП.