Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-918 (5760971)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Пархоменко Олена Юріївна
Дата контролю:6 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звернення в центр організації дорожнього руху.
На перехресті проспекту Палладіна та вул Пономарьова на в’їзді в бік пгт Коцюбинске встановлено знак 3.21, що унеможливлює пересування транспорту в бік Коцюбинського через єдиний в’їзд у селище.
встановлення такого знаку згідно ПДР є безпідставним і незаконним, адже обмежує законне право вільного пересування мешканців селища на автомобілях через єдиний доступний в’їзд.
прошу негайно зняти знак 3.21 -В’їзд заборонено з в’їзду в смт Коцюбинське.