Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1186 (5761004)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу розглянути можливість встановлення світлофора на перетині вул. Стеценко, 3 та вул. Тираспольскої у Подільському районі. На данній ділянці дорорги через вул. Стеценко відсутня ”зебра” та дорожня розмітка, що призводить до травмування пішоходів. Світлофорне регулювання, дуже потрібне.
Особливо небезпечно в темний час доби, на пішоходів не звертають увагу!
Дуже дякую.