Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-140 (5761037)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго здоров я. Звертаю Вашу увагу на те, що поруч із виходом на метро Лісова, у бік Броварів, розташован кіоск, що перешкоджає руху пішоходів, та вони вимушені обходити його трасою. Крім того, це брутальний розсадник антисанітарії.
Прошу Вас вжити необхідних заходів що до припинення його роботи. Дякую.