Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1199 (5761085)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Незадовільний стан сміттєвих контейнерів, урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 412 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Сенчишен В. І.
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Дане питання належить до компетенції КП «Київкомунсервіс»



На місці, яке виділене під сміттєві баки дому #4 по вулиці Райдужній (знаходится між будинком #4 та #6) біля стоматології....уже більше тижня стоїть замкнутий бак... що це означає???хтось самовільно замикнув бак???