Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-950 (5761116)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Дорошенко Юрій Валерійович
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день, хочу повідомити вас про те що по вулиця Євгена Коновальця навпроти будинку № 35 автівки постійно залазять на тротуар, перегороджують прохід пішоходам або ускладнюють його, розносять багнюку по всьому тротуару. Прошу вас найближчим часом встановити додатковий залізний паркан, щоб припинити це неподобство, та знищення зелених насаджень. Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звертатися за номером 068 968 69 09 Сергій.