Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-691 (5761127)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Департамент експлуатації каналізаційного господарства [Новицький Дмитро Юрійович], виконавець: Найчук Алла Миколаївна
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прохання ліквідувати витоки із каналізаційного колодязя на вуличному тротуарі (з боку вулиці) біля будинку 18 по вулиці Мечникова. Усі комунальні служби повідомлені про аварію . За інформацією комунальних служб причиною затоплення пішохідної зони тротуару є ресторан , якій має замовити ілосос. Але ресторан не вживає відповідних заходів. Чим показу зневажливе відношення до киян та влади. Прохання застосувати важелі впливу.