Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1215 (5761281)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 408 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Касьянов Володимир Анатолійович
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Укладання та ремонт асфальтного покриття

Доброго дня!

Вже десятиліття дорога біля будинку 4, 6, 8, а також між ними (дворова частина) по бул. Перова, Дніпровського району, міста Києва.знаходяться в жахливому стані! В асфальті величезні ями! Діти і люди похилого віку не можуть нормально ходити біля свого дому.


Зробіть, будь ласка, ремонт асфальтного покриття біля будинку 4, 6, 8, а також між ними (дворової частини) по бул. Перова, Дніпровського району, міста Києва.

Мене вже повідомляли, про те що: ”Асфальтове покриття на прибудинковій території будинку №2/1, 4, 6, 8, 10 на бульв. Перова потребує проведення капітального ремонту. Стаття витрат на капітальний ремонт асфальтового покриття не включена в тариф на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Відновлення асфальтового покриття за зазначеною адресою буде пропонуватись до поадресного переліку загально міської Програми соціально-економічного розвитку м.Києва по капітальному ремонту при умові її формування та відповідного фінансування.”

Я прекрасно розумію, що асфальтове покриття за вказаною адресою потребує капітального ремонту. І не тільки розумію, я та інші мешканці бачать це КОЖНОГО ДНЯ!
В зв’язку з цим ВИМАГАЮ в цьому році внести подання на виділення бюджетних коштів цільового призначення для
виконання робіт капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій в місті Києві, у Дніпровському районі, біля будинків № 2/1, 4, 6, 8, 10 по бульвару Перова І зробити капітальний ремонт цих доріг у 2020 році!