Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-177 (5761287)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович]
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
На під’їзному шляху зі сторони вул. Депутатської до Культурно просвітницького закладу центр культури «Святошин» де я кожен день вожу дитину до гуртка дороги вже нема давно, а дощ і сніг вимивають залишки і вже по цій дорозі не машиною не можливо проїхати не пішки пройти так як глибина ями складає біля 45 см. та повністю заповнена водою, пішохідної доріжки тут не має і всі батьки з дітьми змушені долати цю багнюку кожен день. Автомобілі змушені об’їжджати цю яму по газону та вже знищили всю зелену зону.
На жаль ні керівництво Культурно просвітницького закладу центр культури «Святошин» ні керівництво нічного клубу «Бінго» не звертають на це увагу та нехтують своїми обов’язками.