Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2545 (5761294)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:19 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Постійно переповненні смітники та скрізь навколо розкидане сміття на дитячому майданчику та біля будинку ЖК Статус град за адресою вул.Завальна, 10-Г