Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2549 (5761327)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович]
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня. Маємо таку проблему. На при кінці 2019 була аварія на теплотрасі біля будинку 25 вул. Котельникова. Близько 1,5 місяця мали ”болото ” під парадним. Розкопали , закопали та лишили труби ,бетон, глину з піском на подвір’ї. .Скарги писали , і от радість об’ява що 14.01.2020 буде відновлення покриття. А тут засипали щебенем і все.
На сьогодні 14.02 .2020 всі ще чекають на ”щастя”. А покриття все не ремонтують... .Авто паркують на газонах , щебінь сів від навантажень( потрібно буде по новому робити), з дитячою коляскою проїхати не можливо бо колеса застряють. Ми платимо за приміську територію вчасно . Чому маємо носити на руках коляски та самокати і терпіти незручності? Скільки часу ще чекати? Можливо є можливість не платити за прибудинкову територію у разі таких випадків, кожен рік 3-4 місяці маємо таку проблему .
Коли буде відновлене покриття???