Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-498 (5761384)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Подільська РДА [Крикун Арсен Євгенович]
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Постійно переповені контейнери зі сміттям в дворі за адресою Верхній вал 54.
Додаю фото. На фото ще не найгірша ситуація, яка буває.