Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-1399 (5761385)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Президенту України
Перебенесюк Віктор Петрович
вул. Дмитра Луценка, 5, кв.23, Київ, 03193
+380442506555, viktorperebenesiuk@gmail.com
Ветеран праці, пенсіонер
Копія: Прем’єр-міністру України
Київському міському голові
Голові КМДА
ЗАЯВА
Шановний пане Президент,

Після численних заяв Президента та Прем’єра про «зменшення» отримав рахунок від Мера про «збільшення», за опалення, майже в 4 рази, при тому, що, начебто нічого тектонічного в січні порівняно з груднем не відбулося. Прошу пояснень.
Друге. Вже майже 2 роки задаю питання Президенту, Прем’єру, Меру, загальнодержавним і місцевим соціальним службам, чому в Україні не працюють закони про соціальний захист, зокрема, забезпечення незахищених верств населення субсидіями, котрі витрачають на ЖКП половину своїх пенсійних витрачають. Підказую, що якщо хочете допомогти людям треба скасувати Постанову КМУ № 329 від 27 квітня 2018 р., що ускладнює спрощений порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП, особливо в частині, що пов’язує надання субсидій не з фактичними споживачами ЖКП, як в моєму випадку і рахунку, а з прописаними в оселі особами, дітьми, що десятки років там не живуть, і сплачують за ЖКП за місцем свого фактичного проживання. Влада, і минула, і нинішня, «віднекується» порадами на кшталт виписати дітей, взяти довідку в Парижі і завірити її так, щоб її визнав український соцбез і т.п. Правда, останній раз Мінсоцполітики повідомило, що таки в порядку виключення комісія районного соцбезу може таки дати субсидію, якщо їй надати добрі папери і вони будуть вважати, що заявник знаходиться на межі. Вибачте, а чого це нещасні, яким в 2014-2015 рр. влада, через девальвацію гривні, знизила купівельну спроможність пенсій в 3 рази, повинні численними папірцями доказувати, що їх витрати на ЖКП перевищують 15%. Верифікацій в країні недостатньо? Проблему знає А. Герус, але йому вона перестала бути цікавою після обрання головою комітету ВРУ. Чекаю рішення по суті.
Наостанок. Чому якась фірма висилає мені рахунок на ЖКП російською мовою, коли згідно законодавства мала б у лютому 2020 р. це робити українською. Прошу вжити заходів.
Додаток: Рахунок на сплату ЖКП на 1 арк.

З повагою,
Віктор Перебенесюк
14.02.2020 р.