Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-972 (5761406)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [в.о. Гузема Володимир Анатолійович]
Дата контролю:19 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

КП ШЕУ Шевченківського району
Начальнику Володимиру Гуземі

Шановний п. Гузема!

13 лютого 2020 р. за вашим підписом отримано лист 13.02.2020 № 01-1/163 на № М-837/1 від 09.02.2020, що стосується забруднення піском тротуару на ділянці, навпроти Меморіалу ”Стіна народної пам’яті та Михайлівського собору.

У листі міститься наступна інформація: ”За результатами розгляду, в межах компетенції та балансової належності повідомляємо, що на даний час за вищезазначеною адресою проведено роботи з прибирання тротуару, територія знаходиться в задовільному санітарному стані”.

Повідомляю, що ця інформація не відповідає дійсності. Надаю фотографією цієї ділянки, зроблену 14.02.2020 р., яка демонструє відсутність жодних робіт із шаром піску.

У зв’язку з цим прошу:

1. Притягти до службової відповідальності особу, яка надала завідомо недостовірну інформацію щодо прибирання тротуару на вказаній ділянці.
2. Провести роботи із очищення означеної ділянки від піску та ґрунту.