Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-186 (5761431)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Вигул/тренування тварин у невідведених для цього місцях
Відповідальний:”Служба обліку та реєстрації тварин” [Кулеба Олексій Володимирович], виконавець: Лещенко Наталія Петрівна
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

14.02.2020
ГУ МВС України в м. Києві

Звертаю увагу ГУ МВС України в м. Києві про відсутність контролю за дотриманням вимог рішення Київської міської ради від 25 жовтня 2007 року N 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві» (текст звернення, повідомлення про направлення звернення до відповідного підрозділу ГУ МВС України в м. Києві та «текст консультації» в доданому файлі).
Через 6 місяців після звернення надсилають нікому не потрібну консультацію в результаті «перекиду» звернення на неналежну особу - «розглянуто комунальним підприємством «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».
А тим часом, я постійно бачу біля входу до школи (місце вказано у зверненні) (зокрема і бійцівських) собак навіть без повідку – ніхто не встигне захистити дитину, у разі миттєвого нападу, крім короткого повідка прикріпленого до нашийника.
Подивіться статистику по Україні травмування (в тому числі і смертельні випадки) в результаті нападу домашніх собак (і найбільш незахищені діти) – це саме наслідки відсутності повідка прикріпленого до нашийника за межами квартири. А це фіксування лише тяжких випадків, а більшість постраждалих не звертаються з заявами або звернення не фіксуються. А є ще і психологічні травми (в результаті просто несподіваного гавкоту собаки, що кидається на людини), переляк, серцеві ускладнення, порушення мови, які виявляються пізніше і не можуть бути доведені. Чи допоможе вже постраждалим ці консультації «розглянуто комунальним підприємством «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»?
І подивіться статистику складених за ці 6 місяців в цьому підрозділі ГУ МВС України в м. Києві протоколів за вигул собак за межами квартири з порушенням п.5.5 «лише на повідку …, а потенційно небезпечних собак … і в наморднику». А це єдиний засіб запобігання потенційній небезпеці для людей.
Висновки про якість реагування і роботи підрозділу зробіть самостійно.
Відповідь ГУ МВС України в м. Києві не потрібна – просто наведіть лад.