Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-1670 (5772980)
Зареєстровано:21 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Шановні. Питання про встановлення стовпчиків від паркування на газоні та наземних переходах. Чому на самому проблемному місці перетину вулиць бульвар Перова та Івана Микитенка проігнорували встановлення стовпчиків. Карту встановлення я бачів але стовпчиків встановлених ні. І це біля школи інтернату. Може вам хтось проплатив щоб там і далі можна було ставити машини на переході? Або скажіть скількі вам потрібно заплатити ми скинемось мешканцями може в нас буде більше?

Оскільки фото які я робив з гарною розподільчою здатністю то скину вам ссилку на ЮТУБ канал де все буде у вигляді презентації!