Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-2122 (5773008)
Зареєстровано:21 Березня 2020
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 204 [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Василенко О.М.
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня. Проспект Григоренка, 33/44.
Прохання встановити обмежувальні стовпчики які унеможливлять заїзд авто на зелену зону та тротуари.
Автомобілі постійно псують газон та наражають пішоходів на небезпеку. По-перше, це небезпечно, по-друге, весь цей бруд після дощу вивозиться на тротуар, по-третє, це має ганебний вигляд.
Прохання зазеленити пошкоджені частини газону.
Дякую.