Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-735 (5773133)
Зареєстровано:21 Березня 2020
Тема звернення:Питання газифікації
Відповідальний:Оболонська РДА [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ]
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Викрадення коштів методом зменшення прозорості нарахувань та розповсюдження вірусного програмного забезпечення Київгазом.

Щомісяця я та інші кияни сплачуємо за газ згідно тарифу. Працівники Київгазу бачучи, що громадяни платять щомісяця і не знайшовши можливості законно стягнути ще більше коштів, з листопада 2018 нав’язує крадійські ”борги” всім киянам, в кожному будинку, незалежно від наявності чи відсутності будинкового лічильника газу. Для моєї квартири ”борг”складає 496,02грн. Копію рахунка додаю. Звичайно що по факту боргів за період кінця 2018 року не існує так як кількість спожитого газу не могла зрости одночасно по всіх будинках Києва, особливо там де є будинкові лічильники газу.

Щоб викрадати кошти і це не викликало массового супротиву у населення, Київгаз зменшує прозорість нарахувань до вказання лише однієї цифри ”борг”. Розрахунки крадійського ”боргу”, що з’явився з листопада 2018 по лютий 2019 ВІДСУТНІ. Особливо у великих розмірах розкрадання відбуваються в будинках де числяться будинкові лічильники газу, так як прозорість будь яких розрахунків(не лише боргу) взагалі відсутня. А саме в платіжках київгазу немає інформації про показання лічильників взагалі, немає також заводського номеру лічильника.

Зараз дійшло до того що працівники Київгазу задля викрадення ще більших сум з населення Києва вдалося до нової схеми. А саме вже більше місяця при вході на сайт з пристроїв операційної системи Андроїд вірусне ПЗ намагається отримати доступ до паролів користувача, що зберігаються в додатку ”Брелок”. Скріншот додаю.