Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-1272 (5773145)
Зареєстровано:21 Березня 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від цілодобової роботи закладів торгівлі
Відповідальний:Департамент промисловості та розвитку підприємництва: [в.о. Попович Валентина Петрівна]
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На моє звернення Г-255 від 18 Січня 2020 щодо законності видачі ліцензії від Головного управління ДФС м. Києва на торгівлю алкогольними напоями ТОВ »Продлогістикс«, що орендує магазин «Гастрономчик» за адресою вул. Йорданська 9Д я отримав відповіді від Заступнику начальника Головного управління ДФС у м. Києві Е. ПРУДНІКОВоЙ, і директора департамента промисловості та розвитку підприємництва В.Фіоктістова. Обидві відповіді мене цілком НЕ влаштовують.
Заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Е. ПРУДНІКОВА наголошує, що її відповідальності щодо відповідності ліцензії немає, бо вона відповідає по закону тільки деякі формальні питання при її видачі, а не по суті ліцензії.
Директор департамента промисловості та розвитку підприємництва В.Фіоктістов повторяє вже відомі речі про наявність ліцензії і т.п., не відповідаючи на головне моє питання про відповідність ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями , як БАР-МАГАЗИН реальному стану речей. Але ж навіть В.о. голови ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІї Олександр ЦИБУЛЬЩАК у своєму запиті до Головного управління ДФС вказує ,що (цитата) «В магазині, в якому здійснює торговельну діяльність ТОВ «Продлогістикс» (ІПН 42050834), дійсно відсутній заклад ресторанного господарства». Але його слова , як і мої повністю проігноровані обома вищезгаданими чиновниками.
Виходячи з викладеного прошу розглянути мою заяву Г-255 від 18 Січня 2020р. ще раз по суті.
Провести натурний огляд приміщень магазина «Гастрономчик», що знаходиться за адресую вул. Йорданська 9Д на предмет наявності у ньому ресторанного господарства- вбиральні, достатнього барного приміщення для відвідувачів, столиків, стільців.
Роз’ясніть, яким законом чи підзаконним актом визначається, що таке бар-магазин, і яким умовам має відповідати його приміщення?
Якщо не вистачає повноважень, прохання звернутись до органу державної влади, який має повноваження вирішити данне питання невідповідності виданої ліцензії реальному стану речей.