Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-2128 (5773146)
Зареєстровано:21 Березня 2020
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Осипов Валентин Олександрович]
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

До Управління з паркування у складі Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Скаржуся на цілодобове масове паркування автівок на тротуарі, за адресою: вулиця Васильківська будинок 53 корпус 1, на протязі дня 17.03.2020.
Порушення ПДР: підпункт ”в” пункту 15.10.
На світлинах автівки, припарковані на тротуарі зранку та ввечері 17.03.2020, з ознаками адміністративного правопорушення.
Вимагаю перевірки Інспектором Управління паркування дотримання правил стоянки та паркування за вказаною адресою.