Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-2146 (5773360)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу евакуювати авто запарковане на тротуарі, яке вже дуже давно створює перешкоду для руху пішоходів. Прошу звернути увагу на те, що в безспосередній близькості знаходиться дитячий садок (вул. Сім’ї Кульженків 31). Цей автомобіль може становити реально загрозу для життя оточуючих, адже невідомо, що може зберігатися в його салоні.