Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1348 (5773410)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Заявник вдруге за останній рік звертається до влади міста Києва з вимогою надати пояснення чому після встановлення нового світлофорного об’єкту напроти житлового будинку за адресою проспект Голосіївський, 122 корпус 1, на встановленому вздовж проспекту Голосіївський паркані в обидва боки від світлофору забули приварити штампований елемент в вигляді Архангела Михайла. Заявник вимагає від влади провести всебічну перевірку кошторисної документації на закупівлю секцій паркану та відповідні вимоги до паркану та витрачені кошти на цей паркан і чому там в заздалегіть передбаченому місті, в вигляді кола, відсутні штамповані елементи Архангела Михайла. По факту вивчення заяви та вжитих заходів по притягненню до відповідальності винних в цьому безладі осіб та при виявленні недопрацювань постачальника вимагати замінити елементи паркану на такі де є штампований елемент в вигляді Архангела Михайла. Після вжитих заходів заявник вимагає надати йому обгрунтовану письмову відповідь. P.S. До заяви додається фото фіксація паркану без Архангела Михайла що встановлений по проспекту Голосіївський напроти адрес проспект Голосіївський 122 корпус 1 та 124 і фото такого самого паркану на проспекті Голосіївський біля Голосіївської площі де Архангел Михайло присутній в передбаченому для цього колі.