Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4608 (5773433)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від цілодобової роботи закладів торгівлі
Відповідальний:Відділ торгівлі [Горпинченко Олена Ігорівна], виконавець: Ткач Ірина Василівна
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

До КМДА

Доводимо до Вашого відома про ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ (НЕЗАКОННА НІЧНА РОБОТА) закладу ресторанного господарства (ЗРГ) кафе ”Релакс” (Just Beer Bar), яке працює у нежитловому приміщенні приватного підприємства ”Кіндер” в ЖИТЛОВОМУ будинку за адресою: 03087, м. Киів, Чоколівський бул., буд. 23.

Останній виклик патруля Національної поліції (НП): 27.01.2020 о 23:45 № 49536575
Нагадуємо, що - згідно п. 1.7 Правил торгівлі (додаток): ”Режим роботи ПОВИНЕН додержуватися закладами (підприємствами) ресторанного господарства ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ.” - ІГНОРУЄТЬСЯ закладом.

Раніше нас інформували, що ”Режим роботи ресторану встановлений з 09:00 год. до 22:00 год.” (додаток).

Також Ви інформували нас, що ”керівництво ТОВ «Караван–Експрес» за погодженням режиму роботи кафе «Just beer bar» ( бульв. Чоколівський, 23) до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації НЕ ЗВЕРТАЛОСЬ” (додаток).

Пізніше Ви підтвердили що ”На фасаді закладу «Jast beer bar» розміщена табличка з режимом роботи закладу з 12:00 год. до 06:00 год.” (додаток).

Тобто режим роботи встановлений НЕЗАКОННО.

При розмовах мешканців з адміністраторами закладу є їх одна відповідь: ”Працювали всю ніч, і БУДЕМО ТАК ПРАЦЮВАТИ ЗАВЖДИ !!!”

Таким чином заклад грубо порушує норми законодавства при роботі в житловому будинку, порушує права мешканців на нормальний відпочинок, негативно впливає на здоров’я та заважає повноцінно користуватися власним майном.

Також в відповіді керівництва Управління патрульної поліції (додаток) вказується, що ”питання перевірки вказаного закладу, перевірки дотримання законності ведення ним підприємницької діяльності, ОСОБЛИВО В НІЧНИЙ ЧАС, відноситься до Солом’янської РДА”

Виходячи з вищезазначеного, ЩЕ РАЗ просимо Вас розглянути скаргу по суті, та ВИМАГАЄМО:

- Забезпечити мешканцям ВІДСУТНІСТЬ РОБОТИ цього ЗРГ після 22 години згідно з Правилами торгівлі та законодавчими нормами знаходження в ЖИТЛОВОМУ будинку.
- ЗАБОРОНИТИ роботу будь-яких джерел побутового шуму (кондіціонерів, витяжних систем, виконання прибирання), користування звуковідтворювальною апаратурою після 22 години згідно ст. 24 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Примітка: Більшість порушень пов’язана з НІЧНОЮ роботою закладу в нашому ЖИТЛОВОМУ будинку (після 22 години).

Додаток:
- Відповіді щодо режиму роботи закладу
- п. 1.7 Правил торгівлі
- Відповідь керівництва Управління патрульної поліції