Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4617 (5773473)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 8-9 [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Ульянов Олександр Володимирович
Дата контролю:27 Березня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Нв мої звернення ЖЕД повідомив, що на даний час 22 березня 12.49 проведено прибирання прибудинкової території та площадки біля контейнерів, а також те, що контейніри встановлені за нормами (без посилання на те, яким документом ці норми передбачен)і.
На 14 годину я сфотографувала ”прибрану” територію біля контейнерів.
Дивіться самі хто з нас правий, сніг припорошив, але не прибрав смітник та сміття біля нього.
СОРОМ, дорослі люди, а брешему по таких дрібницях. У місті карантин, а ми продовжуємо жити у бруді і маски та миття рук нас не врятує, коли поруч така дріб”язкова брехня. З повагою, Кондратенко