Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-1714 (5773512)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Облаштування наземного пішохідного переходу
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Облаштування наземного пішохідного переходу
Доброго дня.
ВЧЕРГОВЕ ЗВЕРТАЮСЬ ІЗ СКАРГОЮ на ІГНОРУВАННЯ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ!!!
ПОПЕРЕДНІ Б-24023 та Б-30509, Б-32212, Б-32213, Б-32221, Б-32323, Б-32324, Б39033, Б41425, Б20919, Б-20981 , Б-21894, Б-23543, Б-1075, Б-1585 ПРОІГНОРОВАНО!

Повідомляю про неможливість на сьогодні пішоходам перейти перехрестя вул. Конєва із вулицею Василя Касіяна.
Тому терміново потребує встановлення пішохідного переходу (розмітки) та відповідних дорожніх знаків!
Доречі біля перехрестя за 15 метрів по вул. Касіяна вже встановлені дорожні знаки пішохідного переходу але водії на них не звертають уваги оскільки відсутня дорожна розмітка.

Крім цього звертаю увагу на належну на сьогодні (як і взимку) погоду для нанесення розмітки. При цьому КК ”Київавтодор” так не вважає вже протягом кількох років. Мабуть і влітку погода не належна.

Машини також постійно лупляться на перехресті і не можуть роз’їхатись вровуючи ще й велику кількість пішоходів, а пішоходи в свою чергу не можуть перейти перехрестя.

Створюється НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ ТА ПОРУШУЄТЬСЯ КОНСТИТУЦІЯ.

Дякую.