Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4633 (5773528)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 3 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: в.о. начальника Байлик Галина Миколаївна
Дата контролю:27 Березня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

У березні 2020 р. організацією яка обслуговує жилу будівлю: вул. Вишгородська,33 здійснено переміщення сміттєвих баків які обслуговують вказаний будинок, на міжбудинкову територію жилих будинків 31 та 33 (фото 1 та фото 2)
Вказані дії ускладнюють рух: швидкої допомоги, патрульної служби, пожежної техніки, служби газу, що створює умови підвищеної небезпеки для мешканців будинків 31 та 33 (фото 1)
Вказані обставини грубо порушують норми «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» затвердженого наказом міністерства охорони здоров’я України №145 від 17.03.11 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць»
Пункт 2.7 вказаних норм порушено, сміттєві баки не огороджені та не ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, є прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту (фото 1)
Пункт 2.8 вказаних норм порушено, контейнерні майданчики не віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м (фото 1)
Дитячий майданчик знаходиться на відстані 3 метрів від сміттєвих баків, житловий будинок: вул. Вишгородська,31 розташований на відстані 8 метрів. Вказані вище дії порушують вказані вище норми (фото 1)
В результаті погіршується санітарно-епідеміологічна обстановка у будинку: вул. Вишгородська,31 (бігають криси вздовж будинку та забігають у парадне, розповсюджуються віруси та інфекції, на даху неодноразово заводилися миші про що повідомлялася експлуатуюча організація, сморід від сміттєвих баків унеможливлює нормальне проживання
Про всі вказані вище обставини неодноразово повідомлялося експлуатуючій організації, жодних дій направлених на усунення порушень зроблено не було
Одночасно з тим прибудинкова територія житлової будівлі: вул. Вишгородська,33 дає можливіст розмістити там сміттєві баки без порушення пунктів 2.7 та 2.8 «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» (фото 2 та фото 3)

Таким чином прошу здійснити комплекс дій направлений на усунення порушень норм пунктів 2.7 та 2.8 «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» які були допущені під час розміщення сміттєвих баків які обслуговують будинок за адресою: вул. Вишгородська, 33, на міжбудинковій території жилих будинкі