Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-1909 (5773546)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Грущинський Андрій Миколайович
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Баки для сміття знаходяться біля самого будинку. Не відгороджено і не мають ніякої зони для складання сміття коли баки повні. Машина забирає сміття тільки в баках і після її від’їзду у дворі залишається таке як на фото. Приватний сектор також викидає мусор в ці баки.