Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-358 (5773561)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Хмарський Олег Іванович
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Пішохідний перехід на вулиці Наталії Ужвій біля зупинки громадського транспорту ”мостицький массив”(див.фото 1), є небезпечним для усіх верств населення, тому що немає ”острівка безпеки” і припіднятого наземного переходу, так само як і нормального освітлення ділянки, де переходять дорогу. Aвтомобілі не дотримуються безпечної відстані до наземного переходу, тим самим провокуючи смерті людей. Пропоную взяти приклад з країн Європи, а саме Німеччини (див. фото2), та зробити звуження проїзжої частини, але залишити паркувальні місця. Також паркани біля дороги, які дуже небезпечними, у випадку аварії розлітаются у людей як ”шарапнель”. Докладніше у статті за посиланням https://varlamov.ru/3025093.html .