Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-898 (5773597)
Зареєстровано:23 Березня 2020
Тема звернення:Спалювання сміття (листя, гілок, відходів, тощо)
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [Король Олексій Валентинович]
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На Лісовому масиві не можливо дихати.( запах згарища) Три доби горить ліс між ТЄЦ-6 та вул.Волкова .Дзвонив не одноразово у пожарну частину, вони кажуть що немає у них вільних машин, Всі задіяні на пожежі на Пухівський.
Звертаюсь до Київської адміністрації з пропозицією допомогти Київській пожарній частині яка знаходиться на Лісовому масиві.(вул. Кубаньської України 4 а),направити пожежні машини з інших пожежних частин Києва.В умовах коронавіруса люди задихаються, а нам і так немає чим духати.Як садіти вдома , коли в хаті як на згарищі.У мене почалася алергія на дим, головна біль , нудота.