Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-944 (5773880)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Управління екології та природних ресурсів [Мальований Андрій Миколайович]
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго вечора. Станом на 23.03, декілька днів поспіль на вулиці Регенераторна та її околицях чутно стійкий сморід горілого. Сморід з’являється ввечері, що наводить на думку, що якимось суб’ єктом не належним чином утилізується сміття або не дотримуються правил пожежної безпеки на земельній ділянці. Сморід викликає кашель, нудоту, гололовний біль, першіння у горлі та носоглотці, а тому розцінюємо його як шкідливий викид небезпечний для життя та здоров’я. Також додаю фото та скрін імовірного джерела забруднення Враховуючи що поблизу проживає декілька десятків тисяч населення, наполегливо просимо розібратися в ситуації, вжити заходів, знайти епіцентр, винних притягнути до відповідальності.
Кожного вечора жителі провітрюють свої домівки так як зараз період карантину.
Дякую. З повагою Васільцов Артем та мешканці ЖК Комфорт - Таун