Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4763 (5774048)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КП ШЕУ [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Хмарський О.І., Поляков П.Ю.
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу : 1)зробити перевірку на законність установки по вулиці Петропавлівськой буд.44,41,25,17полусфер(юніпаркера), особливо їх багато здовж частного сетора, огороджувальних стобів на тротуарах без дозвольних документів, що перешкоджає , проїзду , аварійних служб, інших авто, та проходу пішоходів, згідно статей 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, Згідно п. 15.15 ПДР України, на проїжджій частині забороняється установка предметів, що перешкоджають проїзду або парковці транспорту.
2) демонтувати незаконні перешкоди.