Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-2188 (5774062)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП)
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У зв’язку зі зростанням числа ДТП та кількості жертв на частині дороги за адресою вул. Стеценка, 3 вже декілька разів подавався проект щодо встановлення ОБЛАДНАННЯ РЕГУЛЬОВАНОГО ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ. Даний проект не може бути взятий в роботу тому, що на цій ділянці незакінчене будівництво колектору. Відомості по колектору:
Замовник: КП «Інженерний центр» Київської м/р.
Виконавець: ТОВ Корцерн «Київпідземшляхбуд»
Розпорядження від 18.02.2009 р. 203
Початок робіт: 29.01.2010 р.
Завершення: 01.06.2017 р
Роботи по будівництву колектора призупинені із-за відсутності фінансування.
Прошу відновити фінансування по даному колектору. Адже недобудований колектор перешкоджає облаштуванню пішохідного переходу.
Також для законного проїзду з боку площі В. Марченка до будинків по вул. Тираспольська та В. Сальського (при русі по вул. Стеценка у напрямку до центру міста) треба залишити поворот наліво до цих вулиць.