Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-2693 (5774090)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:Дарницька РДА [в.о. Лагута Ярослав Миколайович]
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

В занедбаному та неохайному стані знаходиться територія площі перед річковим портом, що на Поштовій площі. Ганебний вигляд має скляний фасад незрозумілої будівлі, яка занедбана, з розбитими вікнами, "графіті", та не використовується!
Вимагаю нормалізувати зовнішній вигляд комплексу будівель, та надати їх у користування за призначенням доброму господарю, який дасть їм нормальний вигляд, та потрібні послуги відвідувачам.
Вимагаю повідомити мені, з яких причин була занедбана територія та хто відповідає за це?