Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-1941 (5774094)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Ми мешканці житлового будинку по вулиці Мечникова 22а , повідомляємо про необхідність встановлення пішохідного світлофору(що вмикається натисканням кнопки) на пішохідному переході між будинками за адресами Мечнокова 11 та Мечникова 22а . В звязку з тим , що ця ділянка дороги аварійно небезпечна та викоростовується також людьми, що мають вади зору.