Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-138 (5774113)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Ремонт та обслуговування зливневих стоків
Відповідальний:Солом`янська РДА [Горпинченко Олена Ігорівна], виконавець: Горпинченко Олена Ігорівна
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

СТОСОВНО ЗАЯВИ Є-51 - ”Стан зливосточних систем проїжджих частин та тротуарів” - На зупинці тролейбуса №42 ”вул. Вузівська” у пізземному переході решитки дощової каналізації забиті брудом (піском та, ржавчиною тощо) так, що вода у разі сильних дощів стікати не буде і затопить весь підземний перехід. На моїх вочах якась жінка-прибиральниця у переході спробувала прочистити одну решітку, але це не можливо - воно таке тверде, що потребує прорізання мабуть ”болгаркою”, наче бетоном залито!!! Тому, щоб попередити можливу надзвичайну ситуацію у підземному переході підчас можливих майбутніх дощів переконливо прошу і пропоную надати відповідні вказівки відповідним комунальним організаціям про термінове виконання робіт з очищення зливних решиток дощової каналізації у вказаному вище підземному переході, З повагою і надією на розуміння - пенсіонер Єрмолінський В.В.”

ВАМ выдповіли неправду!!! У телефонному режимі вирішено нічого не було. Мені пообіцяли, що заявлену проблему вирішать, але й до сьогодні ніхто її не торкнувся! Просто посміялися у телефон і все!!! Невже зараз мер так вирішує всі проблеми - У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ???