Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-2714 (5774149)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Осипов Валентин Олександрович]
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу КП Центр організації дорожнього руху облаштувати пішохідний перехід та встановити відповідні знаки між Сирецьким парком та Поліклінікою номер 3. На даній ділянці (на фото) завершується доріжка парку, яка впирається у жваву дорогу та транспортний виїзд міської лікарні. Тому пішоходи змушені ризикувати переходячи дорогу.