Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4775 (5774170)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Деснянська РДА [в.о. Снопков Сергій Петрович]
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Починаючи з 20.03.2020 і по сьогоднішній день 24.03.2020 р , вже кілька днів поспіль на вулицях Волкова, Кубанської України, Курчатова відчувається стійкий їдкий дим, потужний запах горілого сміття. Цей сморід з’являється ввечері, вночі, рано вранці, що наводить на думку, що деяким сміттєспалювальних підприємством сміття утилізується не належним чином. Сморід викликає кашель, нудоту, головний біль, першіння в носоглотці. Тому мешканці лісового масиву розцінюють це як шкідливі викиди підприємства, небезпечні для життя і здоров’я людей і для екологічної ситуації в районі в цілому.
З огляду на вищесказане , просимо розібратися в ситуації, знайти джерело забруднень та вжити заходів. Чекаємо на письмову відповідь щодо вирішення цієї проблеми., хочу зауважити, що люди масово залишають звернення на 1551 щодо цієї проблеми, але вона не вирішується.