Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-957 (5774176)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Крамаренко Анатолій Костянтинович
Дата контролю:8 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За адресою:
вул. Липська, 12/5, магазин ”Продукти” (на розі з Липським переулком) вже місяць регулярно викидає своє сміття у сміттєві баки житлового будинку за вказаною адресою (баки розташовані біля під’їзду #1).
Фото додається.

На фото докладно видно, що це непобутове сміття та коробки з-під продукції цього магазину.
Це НЕЗАКОННО! Сміття юридичних осіб має вивозитися окремо від побутового сміття мешканців будинку.

Дирекція магазину економить належні витрати, а в результаті сміттєві баки мешканців будинку постійно переповнені!
Київкомунсервіс відмовляється вивозити це непобутове сміття - і у результаті воно постійно розкидане прямо на дорозі і тротуарі центральної вулиці столиці.

Прошу вирішити питання та припинити це неподобство.

З повагою,