Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-550 (5774220)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Осипов Валентин Олександрович
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

”Столиця продовжує убезпечувати і упереджувати ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу. Міська влада посилює обмежувальні заходи в Києві. Ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження столицею і Україною! Суворі та своєчасні заходи є вирішальними для стримування стрімкого поширення вірусу COVID-19 на території столиці”, - наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що з 17 березня у Києві максимально обмежується:
- Пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.” чи стосуеться це обмеження для особистих авто для проезда из м. Києва в села Чернігівської обл. Якщо так то який порядок отримання дозволу для проїзду киян в село для роботи на власному городі для вирощування овощів? До кого звертатися и отримувати такий дозвіл ? Незабаром почнуться пол’ові роботи і якщо заборонити киянам особливо пенсіонерам працювати на городі то хай Кличко та всі інши ”мудрогелі - заборонітелі” з КМДа таких пересувань забезпечують пенсіонерів продуктами харчування повністю.