Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-1031 (5774224)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Осипов Валентин Олександрович]
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброе утро! ул.Тростянецкая 7 во дворе между 4 и 5 парадными на столбе освещения перегорела лампочка, вечером и ночью во дворе темнота, просьба отремонтировать освещение!