Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-551 (5774227)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня. Прошу звернути вашу увагу. На прибудинковій теріторії дому за адресою Бульвар Лесі Українки 10а, в неналежному стані утримується смітник. Помийка перед вікнами сусіднього будинку. Вітром то все роздуває навколо, бруд постійно попадає у двір будинку по провулку Госпітальному 1а, особливо зараз, коли весь світ потрепає від навали інфекції, це просто загроза, для здоров”я місцевих мешканців. Дякую за розуміння.