Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1391 (5774410)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Горпинченко Олена Ігорівна], виконавець: Орищенко В. Л.
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Повторно звертаюсь з проханням виправити ситуацію, після скарги Н-615 від 31 січня 2020 року жодних дій зроблено не було.

Доброго дня,

у дворі нашого будинку за адресою Чоколівський бульвар, 40 ще восени були виконані аварійні роботи з ремонту тепломереж.
Після виконання робіт працівники не спромоглися акуратно його завершити, просто засипали піском і землею вириту яму, не відновивши ані газон, ані дерева. Тепер ця ділянка схожа на смітник, хтось навіть почав виносити туди свої новорічні ялинки.

Також пісок у великій кількості був вивалений на прилеглий тротуар і також не прибраний комунальниками - це спричинило створення багнюки та непрохідного бруду на тротуарі, де мають безперешкодно та без ризику забруднити взуття пересуватись пішоходи.


Прошу завершити роботи належним чином, а саме прибрати пісок з тротуару, відновити газон в розритому місці, вивезти сміття, упорядкувати насип (відновити зелену зону) та надати йому акуратного вигляду.