Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-1964 (5774462)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Взаємовідносини з сусідами
Відповідальний:Взаємодія з правоохоронними органами [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рожков Валерій Федорович
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Мешканець (власник) квартири 255 за адресою Київ, пр-и В.Маяковського, проводить ремонтні роботи, що супроводжуються значним шумом (шум від болгарки, перфоратора, дрелі, шум від роботи з молотком і т.п.), який перевищує санітарні норми та завдає впливу на мене та інших сусідів у данному підї’зді.
Наголошую на тому, що з власником вже проводилась бесіда стосовно недопучення видів робіт із значним рівнем шуму у вихідні дні. Але скарги від сусідів на шум власником ігноруються.

Наголошую на тому, що проведення будь-яких робіт із значним шумом, що перевищую санітарні норми у вихідні дні заборонено і порушує Закон України про ”про забезпечення санітарного та іпідемічного благополуччя населення” та Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинківі на території житлвої забудови”. Відповідний відео-запис із фактичним підтвердження ремонтних робіт можу надати при необхідності.

Прошу застосувати до порушника міри адміністративного впливу та притягти його до відповідальності за свідоме ігнорування та порушення заканодавчих та нормативних-правових актів !!!