Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-923 (5774482)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [Король Олексій Валентинович]
Дата контролю:4 Квітня 2020
Статус:В роботі / Подовжено строк виконання
 
Текст звернення

В лісництві Пуща-Водиця - приблизно посередині 90го квадрату (місце видно з дороги якщо йти прямо поміж лісовими квадратами 90 та 91) напроти середини 91го квадрату на поляні яка понад дорогою величезна купа токсичного сміття.

До цього місця веде дорога з назвою Лісозахисний провулок (щоб дістатися місця треба держатись лівіше - паралельно лінії 12 трамваю).

Переконливе прохання вжити заходів якомога швидше щоб ці відходи не завдали шкоди розкладаючись і отруюючи місцевий грунт, ліс і екосистему.