Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-1343 (5774495)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В листопаді 2016 року під під’їздом багатоповерхового будинку група активних мешканців скинулися грошима та придбали дорожній знак з табличкою ”Паркування не більше 15 хвилин та паркування для екстрених служб 101, 102, 103” (див.фото). Тим самим було вирішено декілька питаннь: 1. Перед виходом з під’їзду майже завжди є вільний прохід для мешканців (особливо зручно стало для батьків із дитячими візочками); 2. Захищене місце для машин екстреної допомоги - швидких, поліції або пожежників; 3. Місце для мешканців для швидкої загрузки або вигрузки.
За більше ніж 3 роки існування цього нелегалізованого знаку, ним користувалися усі мешканці (позитивні відгуки в будинковому viber-чаті) та майже одностайно підтримують це ”практичне рішення”.

Питання: яка процедура погодження (легалізації) цього знаку? Який покроковий алгоритм (підписи/звернення) для легалізації?
Дякую за допомогу